Jeżycjada - odsłona trzecia:

9 kwietnia w Jedynce spotkali się po raz kolejny wielbiciele twórczości Małgorzaty Musierowicz, by wziąć udział w Gminnym Konkursie Literackim „Jeżycjada”. Przedstawiciele grodziskich szkół wykazali się ogromną wiedzą i umiłowaniem literatury rywalizując w różnorodnych konkurencjach. Ostatecznie w konkursie indywidualnym I miejsce zajęła Gabriela Łuczak ze Szkoły Podstawowej w Adamowiźnie, 2-gie - Alicja Marczyńska reprezentująca gospodarzy turnieju, zaś nagrodę za trzecią lokatę otrzymała Maja Owczarek ze Szkoły Podstawowej nr 2.  W rywalizacji zespołowej zwyciężyła drużyna ze Szkoły Podstawowej nr 1, kolejne lokaty zajęli uczniowie ze Szkoły Podstawowej w Adamowiźnie, Szkoły Podstawowej nr 2 i Szkoły Podstawowej nr 4. Wszystkim dziękujemy za sympatyczną atmosferę i wspólną zabawę literaturą.

dodano 2018/04/12 Katarzyna Karpińska