Karnawał 2018:

Po ciężkiej pracy w I semestrze nauki nasi uczniowie zasłużyli na odpoczynek oraz dobrą rozrywkę w postaci zabawy karnawałowej, która odbyła się w piątek 12 stycznia. Tego dnia dzieciom towarzyszyło wiele emocji i wrażeń. Uczniowie z klas początkowych, jak i z zerówki, chętnie i gromadnie bawili się na sali gimnastycznej, która zamieniła się w zimową salę balową. Udekorowana balonami, serpentynami, gwiazdami zachęcała do zabawy, którą w Małej Jedynce prowadził wodzirej, czyli Pan Marcin. Od pierwszych taktów skocznej muzyki zagrzewał dzieci do zabawy, gier i korowodów tańców. Pośród kolorowych świateł pląsały księżniczki, czarodziejki, wojownicy, bohaterowie kreskówek czy średniowieczni rycerze.  Niektórzy byli nie do poznania, inni budzili podziw. Wszyscy bawili się znakomicie. Niestety kolejny karnawał ponownie za rok!

dodano 2018/01/25 Ewa Błahuta