Nasi zdolni matematycy:

10 kwietnia Kornelia Paluchowska z klasy 3 b i Filip Falencki z klasy 3 d, reprezentanci naszej szkoły, finaliści Grodziskiego Konkursu Matematycznego uczestniczyli w podsumowaniu konkursu w Szkole Podstawowej nr 2 w Grodzisku Mazowieckim. Zanim zostały rozdane dyplomy i nagrody, uczniowie mieli okazję uczestniczyć w warsztatach „Niech zabrzmi muzyka”. Podczas zabaw z dźwiękami doświadczyli jak bliskie są związki muzyki z matematyką, a przy okazji doskonale się bawili. Finalistom konkursu gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

dodano 2018/04/12 Joanna Betańska