Pasowanie na czytelnika:

9 kwietna odbyło się uroczyste pasowanie na czytelnika biblioteki szkolnej pierwszoklasistów. Głównymi celem uroczystości było zachęcanie najmłodszych uczniów do korzystania z biblioteki  oraz promowanie czytelnictwa wśród dzieci. Zanim uczniowie zostali włączeni do grona czytelników obejrzeli inscenizację o książkach w wykonaniu koleżanek i kolegów z klasy 2b.Dowiedzieli się z niej, że warto czytać książki i jak  należy o nie dbać. Po takim wprowadzeniu  złożyli obietnicę szanowania książek, a pani v-ce dyrektor E. Błahuta  pasowała na czytelnika reprezentantów poszczególnych klas. Jako czytelnicy biblioteki szkolnej wszyscy  uczniowie klas1 otrzymali pamiątkowe zakładki. Życzymy wielu wspaniałych chwil z książką.

dodano 2018/04/10 Krystyna Wilanowska