Niezwykły prezent!:

Tuż przed Świętami Bożego Narodzenia otrzymaliśmy niezwykły prezent,  piękne i funkcjonalne meble, zaprojektowane i wykonane przez Panią Monikę  Miastowską- Melich i Pana Artura Melicha rodziców Oliwii (ucz. kl. 3d) i Oskara (ucz. kl. 5b). Za ten wspaniały i niezwykle funkcjonalny prezent, który sprawił wiele radości przede wszystkim uczniom oraz znakomicie skomponował się z pozostałym wyposażeniem sali nr 208,  Bardzo dziękuję w imieniu swoim nauczycieli i dzieci!

dodano 2017/12/22 Renata Nowakowska