Turniej szachowy:

W czwartek braliśmy udział w kolejnej już IV edycji grodziskiego Grand Prix w szachach. Zawody odbyły się w Szkole Podstawowej nr 6 w Grodzisku Mazowieckim. Oprócz "stałych bywalców" tych zmagań w tym roku (Godlewski Jakub 5a, Kalisz Miłosz 4c, Łaszcz Wiktor 5a, Wierzbicki Oskar 5a, Knotek Wiktor 7c, Lipiński Maciej 7c) pojechali z nami czterej debiutanci: Grabek Maks 1d, Karpiński Maciej 1a, Sypniewski Wojtek 1d oraz Szymański Tymek 1d).
Indywidualnie:
Karpiński Maciej 3 miejsce (juniorzy do lat 8)
Kalisz Miłosz 1 miejsce (juniorzy do lat 10)
Wierzbicki Oskar 1 miejsce (juniorzy do lat 12)
Lipiński Maciej 2 miejsce (juniorzy do lat 15)
Chłopcy spisali się tak dobrze, że z turnieju wróciliśmy z drugim miejscem ze stratą jedynie 0,5 pkt do zwycięzców. Brawo!

dodano 2018/02/19 Damian Zawadzki