Spotkanie w szkole muzycznej:

27 marca dzieci z grupy 0a i 0b zostały zaproszone na spotkanie  do Państwowej Szkoły Muzycznej I st. im. Tadeusza Bairda w Grodzisku Mazowieckim. Celem wizyty było uświadomienie uczniom istnienia szkoły, która uczy dzieci grać na instrumentach muzycznych.  Zerówkowicze mieli możliwość wysłuchania utworów w wykonaniu uczniów tej szkoły. Artyści zagrali na różnych instrumentach, między innymi na gitarze, skrzypcach, akordeonie, flecie, saksofonie, fortepianie i ksylofonie. W tym dniu dzieciom towarzyszyły niezapomniane przeżycia, które rozbudziły w nich zainteresowanie muzyką. Być może i nasi zerówkowicze niebawem staną się uczniami tej szkoły. Bardzo dziękujemy za zaproszenie i miło spędzony czas. Czekamy na kolejne spotkanie.

dodano 2018/03/29 Magdalena Jaworska-Ratz