Biblioteka z wyobraźnią:

Klasa 5a odwiedziła Bibliotekę Publiczną Gminy Grodzisk Mazowiecki. Przewodnikiem po świecie książek była pani Maria Zdrojewska, która zapoznała młodych gości z tajnikami zawodu bibliotekarza oraz zasadami funkcjonowania bibliotek. Uczniowie dowiedzieli się, że biblioteka w Centrum Kultury to nie tylko wypożyczalnia książek, ale również miejsce spotkań o charakterze rozrywkowo-edukacyjnym. Piątoklasiści obejrzeli prezentację multimedialną o książkach oraz rekordach związanych z literaturą. Odbyli także wirtualną podróż po internetowej stronie placówki.

dodano 2017/11/08 Katarzyna Rachwalska-Kalisz