Dzień Pluszowego Misia:

Jednym z cudownych dni w roku zasługujących na świętowanie jest Dzień Pluszowego Misia. Obchodzi się go co rok 25 listopada, bo tego dnia przypada rocznica powstania tej maskotki. Z okazji urodzin misia dzieci przynosły ze sobą do przedszkola i szkoły swoje ulubione pluszaki. Były misie małe, średnie i bardzo duże, białe brązowe itd. A każdy był piękny i wyjątkowy.  Pluszowe misie „przybyły” ze swoimi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. Ten dzień pełen był uśmiechu oraz wspólnej zabawy, jednak najwięcej radości sprawił dzieciom sam fakt zaprezentowania swojego misia kolegom i możliwość zabawy z pluszakiem.

24 listopada obchodziliśmy w Dużej Jedynce Dzień Pluszowego Misia. Każdy mógł przynieść i pochwalić się w szkole swoim ulubionym pluszakiem. Po raz kolejny okazało się, że misie to wciąż jedna w ulubionych zabawek. Łącznie "przybyło" ich...158 tego dnia.

dodano 2017/11/24 Ewa Błahuta, Damian Zawadzki