Mikołajkowa wycieczka:

Z okazji mikołajek klasy 5a i 5b pojechały na wycieczkę. Swoje wojaże po stolicy uczniowie rozpoczęli od zabaw ruchowych w Hangarze 646. Pod okiem wykwalifikowanych instruktorów skakali na trampolinach. Po nietypowej lekcji w-fu uczniowie odwiedzili fabrykę czekolady E. Wedel. W pracowni pani przewodnik zapoznała ich z historią czekolady oraz losami fabryki. Dzieci zobaczyły prawdziwe owoce i ziarna kakaowca, degustowały pitną czekoladę oraz dekorowały pierniki.

dodano 2017/12/10 Katarzyna Rachwalska-Kalisz