Oczaruj mnie...przyroda:

W bibliotece Małej Jedynki odbył się I etap konkursu czytelniczego„Oczaruj mnie..przyrodą” organizowany przez Bibliotekę Pedagogiczną we współpracy z bibliotekami szkolnymi naszego powiatu. Do konkursu przystąpiło 30 uczniów z klas I-III ,którzy recytowali wiersze o tematyce przyrodniczej m.in. J. Brzechwy, A. Frączek  J. Czechowicza, M. Konopnickiej, J. Tuwima. Kilka osób zaprezentowało własne utwory. Uczestnicy konkursu doskonale opanowali wybrane teksty, pięknie mówili wiersze i przygotowali pomysłowe stroje i rekwizyty. Wyniki konkursu:
I miejsce:
Ola Dziki kl 3d
Zuzia Gutkowska kl. 3d
II miejsce:
Ida Kamińska kl.3d
Natalka Kosiewska kl.2b
III miejsce:
Tosia Kopyść kl.1b
Lena Lehr kl. 2b
Wyróżnienia:
Gabrysia Dłużniewska  kl.1b
Nina Halacz kl.3c
Zuzia Plichta kl.3b
Lena Sobczak kl.1a
Laureaci I,II i III miejsca będą reprezentowali naszą szkołę podczas zmagań powiatowych.

dodano 2017/12/01 Krystyna Wilanowska