Święto Niepodległości w Małej Jedynce:

Narodowe Święto Niepodległości w Małej Jedynce uczczono podczas apelu, który odbył się w piątek 10 listopada 2017 roku. Uczniowie klas IIIc i IIId przybliżyli koleżankom i kolegom klas młodszych historię naszego kraju – czasów, gdy Polska straciła niepodległość i zniknęła na 123 lata z map świata. Patriotyczne pieśni i słowa wierszy przypomniały wszystkim trudną drogę Polski do niepodległości. Galowe stroje uczniów, barwy narodowe, wspólne odśpiewanie Hymnu Państwowego podkreśliły patriotyczny charakter apelu oraz odzwierciedlały umiłowanie i szacunek dla naszej Ojczyzny.

dodano 2017/11/12 Ewa Błahuta