Turniej szachowy:

19.10.2017 nasza szkoła brała udział w turnieju szachowym w cyklu Grand Prix Szkół Podstawowych, który odbył się w Adamowiźnie. Reprezentowali nas Walczuk Weronika, Kalisz Miłosz, Łaszcz Wiktor, Oskar Wierzbicki, Łaszcz Wiktor, Knotek Wiktor, Godlewski Jakub oraz Lipiński Maciej. Szczególne brawa należą się Miłoszowi Kaliszowi, który wygrał w swojej kategorii wiekowej osiągając wynik 5.5pkt/6pkt (5 zwycięstw, 1 remis w 6 meczach). Drużynowo zajęliśmy 5 miejsce. Brawo.

dodano 2017/10/26 Damian Zawadzki