Wycieczka klasy IIa:

14 listopada klasa II A wybrała się na wycieczkę do Teatru Roma w Warszawie na przedstawienie pt. "O dwóch takich co ukradli księżyc". Dzieci były bardzo podekscytowane, tego dnia. Miały możliwość bliżej zaznajomić się z kulturą, a także z kulturalnym zachowaniem się w teatrze. Po krótkiej przerwie jaka była przed spektaklem weszliśmy na salę i zajęliśmy swoje miejsca. Spektakl opowiadał o dwóch niesfornych bliźniakach. Fabuła przedstawienia przekazywała różne wartości ważne dla młodego widza tj chciwość, miłość, odpowiednie zachowanie się wobec ludzi, bezinteresowność.... Przedstawienie było pełne dynamizmu. Aktorzy ubrani byli w zależności od scen. Największą radość sprawiało dzieciom to jak aktorzy schodzili ze sceny i  szli na widownie, aby przywitać się z dziećmi. Wycieczka była bardzo uda i pełni zadowolenia wróciliśmy do szkoły.

dodano 2017/11/17 Olga Tuszyńska, Joanna Sobczak