Pomocnicy Mikołaja:

Dnia 6 grudnia 2017r. klasy 3a i 3 pojechały na wycieczkę do Warszawy na Stadion Narodowy do Wielkiej Fabryki Elfów –tajemniczej manufaktury, w której w niezwykły sposób powstają zabawki. W  świątecznym klimacie, dzieci z pomocą elfów, na specjalne życzenie Świętego Mikołaja kompletowały niedokończoną zabawkę. By wypełnić to zadanie musiały pokonać kilkanaście stacji z różnymi atrakcjami ruchowymi, zręcznościowymi, zagadkami logicznymi i edukacyjnymi. Zabawa zakończyła się sukcesem, ponieważ dzieci skompletowały zabawkę-  generała Tytusa. Ostatnim przystankiem w tej baśniowej krainie było spotkanie z Mikołajem i pamiątkowe dyplomy. Dzieci mogły osobiście przekazać Mikołajowi swoje marzenia. Pozostało tylko trzymać kciuki za ich spełnienie. Mali goście niechętnie opuszczali krainę Elfów. Po ich minach widać było, że zostaliby tu  na dłużej. W drodze powrotnej nie było końca dyskusjom na temat minionej wycieczki.

dodano 2017/12/12 Urszula Ratz, Joanna Betańska