W świątecznym nastroju:

Koniec grudnia to doskonały czas na przygotowania do  zbliżających się świąt. Z tego powodu uczniowie klas szóstych i siódmych pod opieką wychowawców wzięli udział w wycieczce do teatru Rampa, gdzie wspólnie obejrzeli spektakl „Wigilijna opowieść” na motywach książki Charlsa Dickensa. Ta barwna opowieść przedstawiona w brawurowy sposób przez młodych aktorów Teatru Muzycznego Tintilo  „zaczarowała” zgromadzoną tłumnie publiczność. Uczniowie śledząc losy chciwego i zgorzkniałego kupce Scrooge’a  uświadomili sobie po raz kolejny, że pieniądz nie może być jedyną i najważniejszą wartością w życiu człowieka. Wszyscy opuszczający widownię mieli uśmiechy na twarzach i cieszyli się już na nadchodzące Boże Narodzenie - czas nadziei i miłości.

dodano 2017/12/16 Katarzyna Karpińska